👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ایروبیک-آمادگی هوازی و اصول تمرینات آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ایروبیک-آمادگی هوازی و اصول تمرینات آن

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت ایروبیک-آمادگی هوازی و اصول تمرینات آن دارای 36 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 36 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

ایروبیک-آمادگی هوازی و اصول تمرینات آن تمرینات ایروبیک که در اصل تمرینات هوازی در بحث بدنسازی میباشند دارای تعاریف علمی و اصول خاصی هستند به غلط در بین برخی افراد جامعه،تعدادی حرکات ریتمیک به تمرینات ایروبیک مشهور شده اند.یادآوری این نکته ضروری است که اینگونه تمرینات در بهبود آمادگی هوازی افراد و در نتیجه بالا رفتن قابلیتهای تنفسی و ریوی تاثیرگذار میباشند به شرط رعایت کردن اصول تمرین . در کل منظور از هوازی این است که بدن برای مصرف انرژی مورد نیاز خود در فعالیتها میبایست مواد انرژی زا را در حضور اکسیژن به انرژی تبدیل نماید. مفاهیم مهم و اساسی در ورزش سوال 1-سیستم هوازی چیست؟ پ:به مجموعه فرآیندهای سوخت و ساز در داخل بدن اطلاق میشود که در این فرآیند تجزیه کربوهیدراتها-اسیدهای چرب در حضور اکسیژن تنفسی به انرژی مورد نیاز بدن تبدیل میشوند. سوال 2-فعالیتهای هوازی کدامند؟ پ:به فعالیتهایی گفته میشود که با شدت متوسط و مدت زمان نسبتأ طولانی انجام شده و گروههای عضلانی بزرگ بدن را فعال میکنند و اجرای آنها به حضور اکسیژن تنفسی وابسته است. سوال 3-استقامت هوازی یعنی چه؟ پ:توانایی و تحمل بدن فرد جهت مقاومت در برابر خستگی در ورزشهای طولانی مدت را استقامت هوازی یا استقامت قلبی-تنفسی گویند. ×استقامت عضلانی با استقامت قلبی-تنفسی متفاوت است. سوال 4-ظرفیت هوازی چیست؟ پ:به حداکثر توانایی مصرف اکسیژن توسط بدن در فعالیتهای شدید و طولانی مدت ظرفیت هوازی گفته میشود که به آن vo2 max نیز میگویند.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت حسابداری دارایی های ثابت نامشهود پاورپوینت هدایت از طریق انگیزش پاورپوینت موارد شباهت بین غشای سلولی و خازن پاورپوینت با موضوع صورت جریان وجوه نقد پرسشنامه مقابله با موقعیت های استرس زا (CISS-SF)