👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت آزمایشگاه فیزیولوژی عصب و ثبت پتانسیل عمل مرکب از عصب سیاتیک قورباقه

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت آزمایشگاه فیزیولوژی عصب و ثبت پتانسیل عمل مرکب از عصب سیاتیک قورباقه

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت آزمایشگاه فیزیولوژی عصب و ثبت پتانسیل عمل مرکب از عصب سیاتیک قورباقه دارای 25 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 25 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

چگونگی تحریک سلول

žبرای تحریک سلول به محرک کافی نیاز داریم (Adequate stimulus)

žدر آزمایشگاه برای تحریک سلول از الکترود تحریک (stimulating electrodes) که به دستگاه استیمولاتور وصل است استفاده میشود. دستگاه استیمولاتور جریان الکتریکی با مقدار قابل تنظیم (شدت محرک) را با فواصل زمانی قابل تنظیم  به الکترودها وارد میکند.

žبرای ثبت پتانسیل عمل به الکترودهای ثبت (recording electrodes) نیاز میباشد این الکترودها مقاومت خیلی کمی دارند و اختلاف پتانسیل های ناچیز را به دستگاه آمپلی فایر منتقل میکنند. دستگاه آمپلی فایر این ولتاژهای کم را تقویت میکند و به اسیلوسکوپ منتقل میکند و اسیلوسکوپ آنرا نمایش میدهد.

ثبت پتانسیل عمل

žروشهای ثبت پتانسیل عمل:

   1) داخل سلولی : در این روش یک الکترود روی سطح و یکی در داخل سلول قرار داده میشود و پس از تحریک سلول با یک محرک کافی پتانسیل عمل در آن تولید میشود و اختلاف پتانسیل داخل نسبت به خارج ثبت میشود.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مطالعه و طراحی نحوه استقرار کارکنان و مبلمان اداری پاورپوینت آشنایی با خودرو و قطعات آن ظهور منجی در باور پيشينيان شهریار جزوه کامل روش های درمان زود انزالی در شش هفته