👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت برنامه سازی پیشرفته ( رشته مهندسی کامپیوتر)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت برنامه سازی پیشرفته ( رشته مهندسی کامپیوتر)

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت برنامه سازی پیشرفته ( رشته مهندسی کامپیوتر) دارای 271 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 271 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

توضيحات در برنامه باعث خوانائي بيشتر و درك بهتر برنامه ميشود. بنابراين توصيه بر آن است كه حتي الامكان در برنامه‌ها از توضيحات استفاده نمائيم. در C++، توضيحات بدو صورت انجام مي‌گيرد که در اسلایدهای بعد به آن اشاره شده است.

  زبان C++ مجهز به تعدادي توابع كتابخانه مي‌باشد. بعنوان مثال تعدادي توابع كتابخانه براي عمليات ورودي و خروجي وجود دارند. معمولاً توابع كتابخانه مشابه ، بصورت برنامه‌هاي هدف (برنامه ترجمه شده بزبان ماشين) در قالب فايلهاي كتابخانه دسته بندي و مورد استفاده قرا رمي‌گيرند. اين فايلها را فايلهاي header مي‌نامند و داراي پسوند .h مي‌باشند.

فهرست مطالب واسلایدها:

فصل اول : مقدمات زبان C++

فصل دوم : ساختار های تصمیم گیری و تکرار

فصل سوم : سایر ساختار های تکرار

فصل چهارم : اعداد تصادفی

فصل پنجم : آرایه ها

فصل ششم : توابع

فصل هفتم : ساختارها و اشاره گرها

فصل هشتم : برنامه نویسی شی گرا

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی روند تراز تجاری جمهوری اسلامی ایران و سوریه پروپوزال تبیین عملکرد شرکت با استفاده از بازارگرایی، نوآوری و مزیت روابطی در شرکت های تولیدی استان طراحی دستی تیر ها پاورپوینت انواع دربهای ساختمان و کاربری آنها مروری بر نقش تحقیق و توسعه در ایجاد برتری رقابتی