👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت روان شناسي تربيتي

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت روان شناسي تربيتي

مشخصات فایل:

روان شناسي تربيتي

قالب بندی: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 271

بخشی از پاورپوینت:

روان‏شناسى تربيتى يا روان‏شناسى پرورشى شاخه‏اى از علم روان‏شناسى است كه يافته‏هاى اين علم را در خدمت معلمان قرار مى‏دهد. روان‏شناسى، علم مطالعه اعمال و انديشه‏هاى افراد است؛ روان‏شناسى تربيتى علم مطالعه اعمال و انديشه‏هاى افراد در ارتباط با مسائل آموزش و پرورش است.

روان‏شناسى تربيتى بيش از هر چيز ديگر معلمان را با ماهيت يادگيرى دانش‏آموزان آشنا مى‏كند و روشها و فنون مؤثر هدايت يادگيرى، يعنى آموزش، را در اختيار آنان مى‏گذارد. دليل تأكيد زياد روان‏شناسى تربيتى بر يادگيرى و آموزش اين است كه اين دو جريان هسته اصلى فعاليتهاى معلمان و مدارس را تشكيل مى‏دهند.

فصل اول: مراحل فعاليتهاي آموزشي 

تعريف آموزش

 آموزش كار اصلى معلم است. آموزش، به فعاليتهاى از پيش طرح‏ريزى شده‏اى گفته مى‏شود كه‏ با هدف ايجاد يادگيرى در دانش‏آموزان يا دانشجويان بين معلم و يك يا چند دانش‏آموز به صورت كنش متقابل يا رابطه دو جانبه انجام مى‏شود.

و . . .

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت،مديريت بحران ،81 اسلاید،pptx چگونه توانستم به بهبود آموزش درس قرآن به دانش آموزان پایه ششم از راه تلفیق آن با هنر بپردازم؟ بررسی گزارش کار اموزی در شرکت ساخت و ساز(ساخت بنا) پروژه کامل امار پروژه و تحقیق-اصول کاشی کاری سنتی و مدرن- در 55 صفحه-docx