👈 فروشگاه فایل 👉

اقتصاد کلان و بررسی گردشگری آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

اقتصاد کلان و بررسی گردشگری آن

تحقيق اقتصاد کلان  و بررسی گردشگری آن

 متشکل از 53 صفحه ، در قالب word  قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

 فهرست مطالب

عنوان    صفحه

اقتصاد    2

اقتصاد کلان    3

بحران اقتصادی    5

رکود اقتصادی    6

اقتصاد  کلان سیاسی و سرمایه داری    10

سرمایه    20

بورس اوراق بهادار و اقتصاد کلان    29

آنچه از سرمايه گذاري نمي دانيد    36

کارشناسان نظر می‌دهند: تأسیس شعب بانک در خارج؛ عامل چرخش یا فرار سرمایه    37

پولهاي سرگردان به چه سمتي روان است؟    42

منابع    47

اقتصاد

اقتصاد دانشی است که با توجه به کمبود کالا و ابزار تولید و نیازهای نامحدود بشری به تخصیص بهینه کالاها و تولیدات می‌‌پردازد. پرسش بنیادین برای دانش اقتصاد مسئله حداکثر شدن رضایت و مطلوبیت انسانهاست. این دانش به دو بخش اصلی اقتصاد خرد و کلان تقسیم می‌شود.

آدام اسمیت پدر علم اقتصاد می‌‌باشد. امروزه این علم با استفاده از مدلهای ریاضی از سایر علوم انسانی فاصله گرفته است. برای نمونه نظریه بازی‌ها که با استفاده از توپولوژی در حال گسترش است. در زمینه اقتصاد کلان نیز معادلات دیفرانسیل و بهینه سازی توابع مطلوبیت انتگرال با محدودیت معادلات دیفرانسیل معروف به معادلات هامیلتونی رواج دارد.

اقتصاد خرد

اقتصاد خرد به بررسی رفتار اقتصادی انسانها و بنگاههای اقتصادی می‌‌پردازد و درصدد است تا رفتار عقلایی در انسانها را شناسایی کند. با توجه به محدودیتهای موجود (مثلا درآمد) انسانها و شرکتهای اقتصادی مایلند که بیشترین استفاده را ببرند و منابع خود را به بهترین شکل ممکنه استفاده کنند.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت روان شناسي تربيتي ضرورت استاندارد و شرايط آن پاورپوینت موسسه توسعه صنعت سرمایه گذاران ایران پاورپوینت اصول آرماتور گذاری و قالب بندی سوالات ارشد سراسری کد 1325 -مهندسي كشاورزي -توسعه روستاييسالهای 93،94 و 95 +پاسخنامه 95